ЖИТЛОВИЙ КВАРТАЛ «ВИШИВАНЕ МІСТЕЧКО»

Житловий квартал «ВИШИВАНЕ МІСТЕЧКО» буде розташований на рівнинній височині в селі Зміїнець, Луцького району, Волинської області одразу за межами метушливого міста і являтиме собою забудову з 9 цегляних будинків різної секційності на 4 поверхи кожен.

Будинки та благоустрій території заплановані таким чином:

  • Автономне по квартирне опалення (двохконтурний котел);
  • Вікна з енергозберігаючими двохкамерними склопакетами, протипожежні сертифіковані двері;
  • Гіпсова штукатурка під поклейку шпалер;
  • Власні терраси ;
  • Паркувальні місця для автомобілів розташовані по периметру містечка задля безпеки дітей;
  • Бесідки, дитячий та спортивний майданчики;
  • Лічильники на електрику, воду та газ, розведена мідна проводка по квартирі;
  • На території працюватимуть всі структури для забезпечення зручного проживання: власна експлуатуюча організація, магазини,  аптека, перукарня.

Для Вашої зручності ми надаємо широкий спектр додаткових послуг – від виводу проводки під додаткові розетки до ремонту квартири «під ключ».

Житловий квартал «Вишиване містечко» - сучасне життя за містом

Вартість 1 кв.м. площі:10 000 гривень Відділ продажу:вул. Винниченка, буд. 26, офіс 209, м. Луцьк Телефон: +38 (067) 6 221 221, +38 (095) 6 221 221

"Вишиване містечко" - сучасне життя за містом

Усі будинки та благоустрій території заплановані таким чином, аби забезпечити майбутнім жителям абсолютний та збалансований комфорт та відчуття затишку, а як бонус кожен матиме чисте повітря та надзвичайно приємні оку краєвиди!

На території працюватимуть всі структури для забезпечення зручного проживання: власна експлуатуюча організація, магазини, аптека, перукарня, тощо з огляду на потреби майбутніх жителів кварталу.

Також на території забудови для веселих розваг та яскравого відпочинку малечі будуть реалізовані дитячий та спортивний майданчики. А для спокійної бесіди дорослих чи просто відпочинку на повітрі будуть облаштовані лави та бесідки.

Паркувальні місця для автомобілів максимально розташуються по периметру містечка, аби всередині житлової зони вільно забавлялися діти, а їхні батьки не переймалися з приводу безпеки їхнього відпочинку.

Одразу, виходячи за межі житлового кварталу, розташовані зупинки громадського транспорту, де, користуючись послугами маршрутних таксі, можна за 12 хвилин доїхати до центру міста на Театральний майдан.

В межах 2,5 км працюють 3 садочки та 3 школи для підростаючого молодого покоління, причому додатково забезпечений рух шкільних автобусів до місця навчання та навпаки.

Хороше та практичне планування 1, 2, 3-хкімнатних квартир на будь-який смак, без особливих архітектурних надмірностей, автономне по квартирне опалення (двохконтурний котел), лічильники на електрику, воду та газ, розведена мідна проводка по квартирі, гіпсова штукатурка під поклейку шпалер, вікна з енергозберігаючими двохкамерними склопакетами, протипожежні сертифіковані двері.

Мешканці квартир на перших поверхах зможуть відпочивати на власних терасах, а власники квартир на четвертому поверсі зможуть мати більшу за інших можливість милуватися прекрасними краєвидами з вікна власної оселі.

Пікнік на галявині за 5 хвилин від квартири – тепер не дивина, для цього не потрібно буде купувати дачу. Романтична вечеря або ж сімейний відпочинок біля річки Стир – дуже гарний спосіб жити і насолоджуватись кожним днем. Важливо, що і чоловіки тепер легко зможуть порибалити, не їхавши далеко за межі домівки.

І це ще не все, увага! Вам не прийдеться проживати у одноманітних на вигляд будинках, на яких «немає де оку зупинитися». Ми вирішили не просто побудувати будинки, аби Ви в них щасливо жили, але ще і одягнути їх у різноманітні яскраві вишивані орнаменти.

Сьогодні ми шукаємо талановитих творчих людей Волині, художників, стріт-артистів, які будуть писати історію разом з нами, ми створимо на будинках сучасний український твір, таким чином прикрасивши наше буденне життя та забезпечивши незвичайний та оригінальний вигляд житлового кварталу!

ПП "РАНГ"

Будівництво, реконструкція, продаж, оренда
Продажа одно-, двух-, и трехкомнатных квартир по ул. С. Бандеры, 1Г (напротив Облводоканала), площадь 39-70 м2.
Г.Мазепы 4а / 6а, аренда офисных помещений площадью от 16 до 40 м2.
Жилой квартал «ВИШИВАНЕ МІСТЕЧКО» будет расположен на равнинной возвышенности в селе Змеенец, Луцкого района, Волынской области сразу за пределами...